Jana Krausová

22. července 2011 v 23:03 | L. |  Ségry Krausovy :)
Krausová Jana
Seriál Ulice: Jana Krausová
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Jana Krausová
aktualizováno 24.10.2010, 00:02 | 28.04.2010, 19:30 | TV Nova
Ondřej je na ni občas krátký

Starší z Ondřejových dcer má temperamentu na rozdávání stejně jako její otec. Tak trochu klučičí povahu v ní ještě více posílila tátova výchova. Janina matka totiž zemřela, když jí bylo šest let. Ondřej si od té doby žádnou partnerku nenašel a babička, jež mu s holkami pomáhala, vždy více inklinovala k její uzavřenější a o rok mladší sestře Míše.

Jana šla do školy o rok později, aby se snáze vyrovnala s matčinou smrtí. Díky tomu chodí od základní školy do stejné třídy jako Míša, která se tak trochu veze v jejím stínu. Jana na sebe strhává veškerou pozornost, a to nejen ve škole. Je drzá, baví ji provokovat a na nějaká pravidla rozhodně nehledí. Přitom je ale natolik inteligentní, že dokáže odhadnout míru, co ještě kdo snese.

Školou Jana proplouvá co nejjednodušší cestou. Jediný předmět, který ji opravdu baví, je matematika. Stala se pro ni vlastně koníčkem, a tak na základní škole pravidelně vítězila na nejrůznějších matematických olympiádách. S přicházející pubertou se u Jany ale hlásí o slovo daleko zajímavější témata než matematické hlavolamy. Začíná mít plnou hlavu kluků a s nimi spojených starostí, jež dívky v jejím věku řeší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.