Jana vzpomíná...

22. července 2011 v 22:51 | L. |  O5 za 5

Pan Nový nás dostal

14. února 2011 v 21:20 | Týna
Nedávno jsem v televizi viděla díl Ulice, ve kterém se naše školní partička mazáků (já, Míša, Miki a Jirka) vypraví místo na doučování z matiky s Kalinou do útulné hospůdky u Henryho s výtvarkářem Otíkem. Okamžitě jsem se začala smát, protože jsem si nemohla nevzpomenout, jak se ta hospodská scéna točila.
Ten den jsme asi hoďku a půl čekali na obraz s panem Novým. Mezitím jsme si zkoušeli text. Nemálo nás pobavily některé z našich replik, jako například Otíkovo vybočovat z mainstreamu.
Naše úšklebky také právem náležely Vaškovi (Mikimu), který kvůli tomuto jednomu obrazu musel dorazit o jeden den dřív z Estonska. A to jen proto, aby mohl na Otíkovu otázku: "Kdo?" lakonicky odpovědět: "Kalina!" Chudák kvůli tomu prskal ještě hodně dlouho, protože prý přišel o parádní mejdan.
O rozruch se ovšem postaral sám jmenovaný pan Nový. Když na nás Kalina pouštěl hrůzu v hospodě, nikdo se neopovážil ani usmát. Ale jakmile odešel, měli jsme všichni tendenci se šíleně tlemit, jen co jsme vyšli od Henryho za ním. To nám (nebo alespoň mně) pan Nový překazil, protože si na nás počíhal těsně za dveřmi hospody. Místo záchvatu smíchu nás čekalo pěkné leknutí, jež vzápětí vyvolalo salvu smíchu nikoli z řad herců, ale štábu.
Když jsme všichni dorazili domů a jak to bývá u nás teenagerů zvykem, připojili se k facebooku, statusy o tomhle natáčení, které nemohl nikdo jiný než my dešifrovat, se to jenom hemžilo.
Hlášky z natáčení se nám tak nesmazatelně vryly pod kůži, že se jich jen tak nezbavíme.

Tak čao, vaše Týna
Foto: TV Nova
zdroj:TV Nova

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.