Miki bloguje

22. července 2011 v 19:38 | L. |  O5 za 5

Otík nám dal zabrat

4. prosince 2010 v 21:01 | Vašek

Ono se řekne nesmát se při natáčení, ale někdy to opravdu nejde.

Skoro každý má po příchodu do nového kroužku, třídy a podobně z neznámého prostředí i lidí respekt. Nechce být drzý, ani na sebe příliš upozorňovat, a tak drží krok a snaží se být co nejvíce v klidu. Po pár hodinách nebo po pár dnech se ale většina z nás otrká a jsme takoví jako normálně. Přesně takhle to se mnou dopadlo na natáčení Ulice.
Jak říkám, nesmát se "při ostré" občas prostě nejde. S Ondrou Havlem, který v Ulici ztvárňuje Jirku Hložánka, jsme byli káráni naším panem profesorem Kalinou (Pavel Nový). Uprostřed scény přišel do kabinetu druhý pan profesor - Otík Puklický (Filip Rajmont). S elektronickou cigaretou v puse a přes rameno svoji elegantní tašku, ze které vyčnívaly malířské palety a umaštěné štětce, nás všechny pozdravil a šinul si to ke svému stolu. Pohodlně usazen pak odporoval profesoru Kalinovi, že nemůže odejít, protože se musí připravit na hodinu. Po celou dobu měl svůj "otíkovský" výraz a každou chvilkou zabafal hučící elektronickou cigaretou.
Právě jsme točili, že nám hrozí vyhazov ze školy a zbytku třídy dvojka z chování. Udržet smích na uzdě jsme samozřejmě nevydrželi ani jeden. Asi po pátém marném pokusu nám bylo dovoleno malinko se usmát, protože Otík vypadal opravdu vtipně a v realitě bychom se nejspíš zasmáli. Jenže šestkrát vidět Otíka přicházet udělalo své. Smáli jsme se už od začátku obrazu. Snažili jsme se to zakrýt, jak jsme jen mohli, ale byl to docela marný boj.
Smích, jak je známo, podporuje všechno - přeřeknutí v textu, smích ostatních i vzpomínky na podobné situace. Zhruba po osmém pokusu jsme, zcela neočekávaně, zaslechli námi oblíbenou větu: "Obraz je hotov." Spolu s Ondrou jsme vystřelili do šatny, kde jsme pak smíchy úplně odpadli.
A jak celý obraz nakonec dopadl? Podívejte se v pátek na Ulici.
Vašek
Foto: TV Nova
Zdroj:TV Nova
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.