Ondra Havel

22. července 2011 v 18:52 | L. |  Ondra Havel
Havel Ondřej
Seriál Ulice: Ondřej Havel
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Ondřej Havel
aktualizováno 14.09.2010, 01:32 | 13.09.2010, 14:29 | TV Nova
narozen: 27. 9. 1994

Herecké zkušenosti sbírá Ondřej již od pěti let, kdy začal navštěvovat pěvecko-dramatický soubor Vltavín. V deseti letech by přijat do Dětské opery Praha, ve které zpívá dodnes. Díky této průpravě si zahrál již v Národním divadle v představeních Cyrano z Bergeracu, Otec doma a Lucerna či v GoJa Music Hall v muzikálu Les Miserable, v němž ztvárnil roli Gavroche. V současné době ho můžete vidět ve Stavovském divadle v inscenacích Richard III. (role prince Williama) a Sněhová královna (role Káje) nebo v GoJa Music Hall v muzikálu Děti Ráje.
Vedle rolí divadelních si Ondřej už vyzkoušel také role filmové. Objevil se například v pohádkách Žabí princ a Kouzla králů či v koprodukčním snímku Oliver Twist.
V poslední době Ondřej také poměrně často dabuje. Jeho hlas zní například ve snímcích Toy Story 3, Koralína a svět za tajemnými dveřmi či Streetdance.
O prázdninách se Ondřej pravidelně účastní Letní herecké školy.
Vedle herectví, zpěvu a tance se Ondřej hodně věnuje také sportu. Sedm let hrál závodně fotbal, několik let tenis, ale baví ho i snowboard, lyže, kolo a golf.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.