Ondra na párty

22. července 2011 v 19:32 | L. |  O5 za 5

Jack Sparrow pařil v Praze

31. ledna 2011 v 15:12 | Ondra
Konec roku pro mě nebyl úplně vydařený. Nebylo mi moc dobře, ale říkal jsem si, že to nic nebude a že budu v pohodě. Mamka mě radši poslala k doktorce, no a skončilo to tím, že jsem měl zápal plic. Takže jsem byl tři týdny doma. Nechodil jsem do školy, do divadla, na tenis..., zkrátka nikam. Ze začátku to bylo docela fajn. Nemusel jsem vstávat do školy a měl jsem spoustu volného času. Potom to ale začala být strašná otrava. Měsíc jsem se s nikým neviděl.

Právě v té době mi kamarád z divadla napsal, že bude slavit narozeniny a jestli přijdu. Nevěděl jsem, jestli mi to vyjde, ale hrozně jsem tam chtěl jít. Alespoň na chvilku. V ten den jsem však musel být ještě na jedné party. Tou byla dotočná seriálu, který jsem točil v podstatě rok. Samozřejmě jsem chtěl zvládnout obě akce. A jelikož se konaly dost blízko u sebe, skloubil jsem je dohromady.

Háček byl v tom, že kamarádova oslava byla na téma piráti, námořníci a kurtizány. Dlouho jsem nemohl sehnat kostým, ale nakonec jsem kápl na masku Jacka Sparrowa a bylo rozhodnuto. Jelikož jsem byl nejprve na dotočné, musel jsem se do kostýmu převléknout tam a potom v něm jet tramvají na tu oslavu. A to bylo velmi veselé. Kolem mě se ozývalo: "Jacku, dáš mi podpis?" Nějací Číňani se mi v tramvaji dost nahlas smáli a spousta lidí na mě koukala, jestli jsem duševně ok.

Když jsem přijel na oslavu, skoro nikdo mě nepoznal. Všichni se ptali: "Kdo to je? Je to on?" Kostým sklidil obrovský úspěch, za což jsem byl moc rád. Nebyl jsem sám, kdo byl v kostýmu, ale lidi říkali, že jsem ho měl asi nejvychytanější. Ten večer jsem si nakonec suprově užil a byl rád, že jsem stihnul jak tu dotočnou, tak i kamarádovu oslavu.

A tady je malá ochutnávka mého kostýmu.
Ondra
Zdroj :TV Nova
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.