Perly z natáčení

22. července 2011 v 19:33 | L. |  O5 za 5

Další perly z natáčení Ulice

12. prosince 2010 v 17:15 | Ondra
Můj další příspěvek bude opět o natáčení ve škole, na kterém jsem se setkal opět s Danem, ale nejen s ním. Také s Mikim a vůbec s celou naší partou z gymplu.
Tu sobotu, o které píšu, jsme s Mikim natáčeli už od osmé ranní. Navíc jsme byli v každém obrazu. Naštěstí se obrazy, kde jsme měli nejvíc textu, točily hned jako první. Aspoň nějaké pozitivum.
No a aby toho nebylo málo, tak první dva obrazy jsme točili s Danem. A zase to byly perly. Ten den jsme natáčeli, jak nám Dan poradí, abychom profesoru Kalinovi šlohli testy a zajistili si tak dobré známky. To jsme také udělali, jenomže nám to neprošlo. Pan profesor na to přišel.
Hned druhý obraz byl, jak za námi Dan přijde a vyčítá nám, že jsme to všechno podělali. Pan režisér si to představoval tak, že Dan přijde, bude na nás koukat jako na blbce a teprve pak začne něco říkat. Dan tedy podle jeho instrukcí přišel, chvilku na nás koukal a… všichni tři totální výtlem. Takže znova. Dan přišel a sotva se zastavil, vybuchl smíchy. Znova. Dan přichází už se smíchem a my to samé. Znova, počtvrté. Dan už ani nepřišel. Takhle to bylo asi pětkrát. Pak se nám nějakým zázračným způsobem povedlo to překousnout a smích udržet. Když pan režisér konečně řekl, že obraz je hotov, bylo vidět, že se taky směje a že s námi soucítí. A jak to nakonec dopadlo? Podívejte se tady.
Ten den se stala ještě spousta dalších věcí. Jako třeba, že Miki spadnul ze židle, oba jsme dostali záchvat smíchu, když jsme měli být úplně potichu, a podobně.
Zkrátka, miluju naše společné zážitky a jsem rád, že jsem v Ulici.
Ondra
Foto: TV Nova
Zdroj: TV Nova
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.