Září 2011

Dvojníci They a Matěje

27. září 2011 v 20:51 | W. |  Obrázky
Na webu Ulice se objevily soutěže o dvojníky postav


Už proběhla anketa o dvojnici They. Vyhrála ji Michaela (pro ní jsem taky hlasovala) →
Seriál Ulice: Dvojnice They - Michaela
Teď probíhá anketa o dvojníka Matěje Jordána, hlasovat můžete na webu Ulice (můj hlas má Tomáš) A Váš??
Jakub
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Jakub
Kamil
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Kamil
Libor
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Libor
Martin
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Martin
Patrik K.
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Patrik K.
Patrik P.
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Patrik P.
Tomáš
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Tomáš
Tonda
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Tonda
Vít
Seriál Ulice: Dvojník Matěje - Vít

Míša (Helča) on-line!

16. září 2011 v 22:00 | L. |  Ségry Krausovy :)
Ahojky HELČA alias Míša bude v pondělí po Ulici on-line ....Už máte připravenou otázku...?

Míša Krausová bude v pondělí on-line - Ulice - TV Nova

Míša Krausová bude v pondělí on-line

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Míši Krausové Helenou Němcovou
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Chat s představitelkou Míši Krausové Helenou Němcovou
aktualizováno 14.09.2011, 19:40 | 14.09.2011, 19:28 | TV Nova
Míšina proměna je jen začátkem něčeho, co vygraduje už příští týden. Něčeho, co navždy změní životy všech v rodině Krausových. A vy to budete moci probrat on-line s představitelkou Míši Krausové Helenou Němcovou hned v pondělí večer v 19:30.


Míša dokonala svoji proměnu v emo. Bílá jak stěna, vyžehlené vlasy, černé linky, černé oční stíny, černé nehty, černé oblečení. Černá nálada. Proč jí kromě Alexe nikdo nerozumí? Proč ji nikdo nechápe? Co všechno může tenhle pocit odcizení, nepochopení a osamělosti způsobit, když se sejde několik ran najednou? To se dozvíte hned začátkem příštího týdne, který bude celý patřit Míše a její rodině. A hned v pondělí budete mít od 19:30 představitelku Míši Helenu Němcovou i chatu, abyste s ní probrali on-line vše, co vás zajímá.
Neváhejte a ptejte se!

EMO Míša :/

16. září 2011 v 21:56 | L. |  Ségry Krausovy :)
Ahojky mám tu jen upoutávku na pondělní Ulici! Tak kdo bude koukat...?


Epizoda 2036
Seriál Ulice: ep. 2036 - Míša dopadne na samé dno...
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 2036 - Míša dopadne na samé dno...
aktualizováno 16.09.2011, 19:30 | 16.09.2011, 19:30 | TV Nova
Rodina Krausova si bude hodně slibovat od Míšiny návštěvy psychologa. Přinejmenším zmírnění pekla, které teď všichni vedle uzavřené emo Míši zažívají. Samotná Míša to začíná projíždět na všech frontách.

Ve škole Míša nadobro přeruší kontakty s redakční radou, jež stále nebude spokojená s jejími obrázky na titulní stránku nového čísla studentského časopisu. Jediný, kdo to s ní nevzdá, bude Miki, který ještě naposledy zabojuje, aby ostatní Míšu definitivně nevyšachovali ze hry. Kromě Alexe tak Miki bude jediným člověkem, před kterým Míša odloží svoji masku. Dokonce se dá znovu s radostí do kreslení. Jenže když pak Mikimu hotový obrázek přinese, stane se něco, co odstartuje jeden z nejhorších dnů a týdnů v životě všech Míšiných blízkých… Co všechno se stane od onoho nešťastného okamžiku, kdy Míša vejde k Seidlovým, až po dramatický závěr dne? Dalo se něčemu z toho předejít?
Lumír žárlí na Světlanu
Lumír se Světlanou to ve volném manželství dopracovali tak daleko, že vstřícná Světlana hlásí manželovi uvolnění bytu, aby si mohl zaskotačit s Pavlou. S nastalým režimem bude ale spokojená jen Světlana. Lumír se bude naopak užírat žárlivostí. V hlavě mu nepřestane vrtat znepokojivá otázka, s kým se jeho žena asi schází a co můžou znamenat její slova, že má svůj program. Jak se budou dívat na Lumírovu starost o Světlanu Pavla s Millerem? A kam vlastně Světlana tak tajemně vyrazí?
Terezino další peklo
Tereza se sice opět začala scházet s Peterkou, ve skutečnosti by ovšem dala všechno za návrat k Vojtovi. Ten momentálně prožívá hodně smolné období. Stále se bude užírat kvůli tomu, že z něj Peterka udělal paroháče a on tak vlastně přišel o Terezu. Navíc mu dojde, že už prošvihl skoro všechny zkoušky a zápočty ve škole. A aby toho nebylo málo, z domku, kde nalezl azyl, dostal Eddie výpověď. K vyřešení problémů ve škole Vojtu dnes nakonec přiměje Eddie, který ho už zná natolik, že ví, co na něj zabírá. Vojta díky tomu zjistí, že Tereza zase jednala za něj za jeho zády, což ho okamžitě vytočí. Ale jen co vychladne, vypraví se za ní dokonce i s kytkou. Bohužel si nevybere ten nejpříhodnější okamžik, protože Tereza bude mít právě pánskou návštěvu. Co všechno se ve studentském bytě semele? Jak Tereza na Vojtovu návštěvu zareaguje? Mají ti dva ještě šanci na udobření?

Sourozenci ♥

10. září 2011 v 12:00 | L., |  Téma Týdne
Konečně je tu téma týdne o kterém jde napsat pár normálních řádku ! Tak to zkusím , snad se vám bude líbit!Většina z nás má alespon jednoho sourozence a většina s ním vychází dobře (když nepomyslim občasné hádky a rvačky :D).Já svoji sestřičku (4 roky) miluji ze všeho nejvíce na celém světě! 10 let jsem byla jedináček a přála jsem si sourozence až se to vydařilo ! Když se Naty narodila byla jsem to nejštastnější stvoření na světě :D. A ted se s ní snažim strávit každou volnou chvilku . :) A doufám že si za pár let pořád nezevšedníme :) A v dospělosti si pomůžem! ♥ Vždyt od toho sourozenci jsou!Konečně!

10. září 2011 v 11:50 | L. |  Novinky
Ahojky
Tak se opět omlouvám za nás obě že jsme tu dlouho nebyli! Ale může za to hlavně škola - už jsme začali psát písemky!
A tak trochu u mě i tréninky . :) Ale ted mám čas tak sem toho zkusím co nejvíce napsat..!!!

Tak za 1.) Konečně už mám podpis od Ondry sehnala mi ho má kamarádka a mé sestřičky trénérka která s ním hraje v Dětech ráje (mladá Evu ) . A řeknu vám má krásný rukopis! Napsal mi tam pro Lucinku z ♥ Ondra Havel ! Asi vám to vyzní jako vytahování (to sem tedy nechtěla) ale já má obrovsou radost . Když zbyde čas tak vám o sem i naskenuju :) Pokud tedy chcete :)

A za 2.) Bych chtěla vyjádřit opravdu velikánskou upřímnou soustrast všem rodinám pozuustalých hokejistů! Nejen těm našim z ČR a SR ale všem co tam letěli :) :/


Tak a ted se jdu kouknout po nějakkých novnkách o naší partě z Ulice :)

Jsme z5

5. září 2011 v 19:53 | W. |  Novinky
Tak jak se dneska máte?? Koukali jste na Ulici?? Já jo, ale zklamali mě, že z Gymplácké party se tam nejdřív jenom mihnul Miki (asi 5 sekund), pak tam byl pár minut ještě jednou a konec :(
Pozitivně: L. nebude tak zklamaná, že na to kvůli tréninku bude muset koukat na netu :)

S L. se nám blíží narozky! Konečně máme jakžtakž domluvenou oslavu. Jestli někdo chcete přijet, asi máte smůlu, páč k nám je to daleko :D ale nebojte, gratulace přijímáme i písemně na našem blogu a dárky třeba poštou :D
Btw. Chcete se pobavit?? Na naší společnou oslavu se dostaví i náš FYZIKÁŘ!!! Tak nějak nedopatřením jsme mu odkejvaly, že ho taky pozvem :DNo nic, mějte se

Cože....? Néééééééééé!!!!!

3. září 2011 v 15:09 | L. |  Novinky
Ahojky
Tak já největší fanoušek Ulice se celé léto těšim na Ulici až začne.Odpočítávám dny kdy zas uvidim svýho milovanýho Ondru v telce.A ted se dozvim že to neuvim !!!!Mám totiž trénink!Ulice začíná v půl sedmý a to já musim jít na trénink kterej končí až v devět ! :( Musim se na to kouknout na netu :( To se bude zas sekat :( No nic.

Jo a zjistila jsem že si nás vymazali 2 Sbénka :( Je nám to moc líto! Jsme totiž na blogu velmi málo . Já musim na tréninky skoro každej den a ted mi k tomu začne i škola :( Tak doufám že VY co to čtete to pochopíte a snad nás nesmažete. Zvlášt u někoho by mi to velmi vadilo :)

Tak přeji krásný zbytek dne a výkendu :)

1. školní den :)

1. září 2011 v 17:09 | L. |  Novinky
Ahojky, tak co jak jste si užili 1. školní den.Já bombově!U nás ve škole byla televize, novináři a pprimátor!A taky nás fotili jak odvádíme malí prvnáčky do tříd :). Byli tak roztomilí :)!!!

Dnešek je fakt nacpanej! Přišla jsem asi před hodinu teprve domu! Byla jsem s kámoškama a ségrou ve městě :) A hned běžim na trénink! Večer to sem snad ještě stihnu před růžovkou :)

Tak zatim pa :)