Říjen 2011

Děkujeme! :)

22. října 2011 v 22:38 | L. |  Diplomky pro nás
Aahojky
TAk je tu KONEČNĚ ! :D to vihodnocení ze Sonb ! Bylo přihlášených 24 lidí a VY jste nás dostali až do semifinále - teda jestli se to dá takhle říct :D Moc vám za to děkujeme ted víme že máme skvělé kamarády :D


a naše cenka která je moc pěkná :)Děkujeme !

FOTOSOUTĚŽ

22. října 2011 v 22:27 | L. |  Soutěže
Ahojky
Tak tu mám fotosoutěž asi na celou dobu co bude žít tento blog.
Spočívá to v tom že mi každému z vás za jakoukoliv HEZKOU A POVEDENOU KOLÁŽ uděláme diplom , pár gráfek, a reklamu na týden za koláž.Jednoduché ne.....???? Ale má to nějaké pravidla!!!!

Za 1. Ta kláž musí být samozdřejmě o gymplačatech v kategriích a) jednotlivci
b) páry (holka a kluk)
c) kamarádi a sourozenci

Za 2. musíš být v našem fanklubu což znamená že máš naší klikačku na blogu (tu s gymplačatama ) (mi si klidně dáme na oplátku tvoji ale jen fanklubovou).!!!

To je asi vše..... :)))) :D


TAk doufám že se nějaká unuděná bloudící dušička zapojí! :)

Článek po 100 letech :DDD

22. října 2011 v 22:12 | L. |  Novinky
Ahojky
Dlouho sem tu nebylá já vím :)!Ale určo to znáte (aspon někdo z vás) ráno s námahou vstanu - jdu do školy - příjdu ze školy a učim se + dom.úkoly - jdu na trénink a potom (asi tak v devět) konečně oddych u telky nebo PC.!.....
Tak co bych vám tu měla napsat.....???Už vím asi nějaké newinky co??? :D Tak tedy budu mít rovnátka a brejle :D (bude ze mě DE´BILL :))
Ale ted už fakt NwM!!!!
Jo W. chce skončit s ´Blogem ale já jio to rozmlouvám :P Tak snad to vijde !!!!
A taky by nás zajímalo jestli chcete new dess a konečně rozjet pořádně ten fanklub gympláčat a SONA!! Tak nám to pls napište do komentů!!!!

Taky bych vás chtěla o něco požádat! Kdo máte FB a taky pár sekund čas přidejte se pls na stránku Noah Scott Ellenwood (OFFICAL) je to stránka o mladym,talentovanym a velmi velmi hodnym mladym zpěvákovi kterej pokud si vzpomínáte byl vyloučen NEPRÁVEM 1.1 2011 ze superstar!!! :)